Natisni to stran

Miran Cvet in Mojca Koligar ( oba KGT Papež), zmagovalca 11. gorskega teka na Malo goro

Miran Cvet in Mojca Koligar ( oba KGT Papež),  zmagovalca 11. gorskega teka na Malo goro  in veteranska državna prvaka, prestižni naziv tudi Dušanu Globočniku, zmagovalne stopničke še  za Trobčevo, Bregarja, Trilerja in Kožuha
Miran Cvet, sicer aktualni veteranski svetovni prvak, je iz  vasi Kamnje pri Ajdovščini 4800 m z več kot 800 višinskih metrov do cilja na Mali gori  pritekel v 33:39. Mojca Koligar je bila tretja absolutno med 90 tekači  s časom 38:53 in tako popravila dosedanji rekord, tudi državna prvakinja, kar veliko obeta  za članski nastop na evropskem  prvenstvu v Švici. Članska kolegica Urška Trobec je bila druga  v kategoriji Ž50.
V kategoriji M40 je naziv državnega prvaka osvojil tudi Dušan Globočnik, zmagovalne stopničke na 3. mestu pa so v različnih kategorijah dosegli Metod Bregar, Klemen Triler in Bojan Kožuh.