Nadvse uspešen vikend za tekače KGT Papež

Trojna zmaga na Atletskem pokalu Slovenije v krosu in 10 zmagovalnih stopničk za teku na Bibo planino

Koroški atletski klub je na Ravnah na Koroškem organiziral Atletski pokal Slovenije v krosu. Tri zmage so šle v KGT Papež: članica Nuša Mali je na 3000 m zmagala s časom 10:31:2, mlajša mladinka Klara Močnik pa na 2000 m s časom 7:14:8. Tako jima je med Z9 pripadla tudi ekipna zmaga. 2.tek na Bibo planino je potekal v deževnem vremenu, kar pa ni odvrnilo zagrizenih tekačev od predšolskih do veteranov. Med šolskimi sta bila dva zmagovalca: Tim in Lija Zamljen na 250 m. Med člani A sta zmagovalne stopničke na 1. in 2. mestu zasedla David in Domen Vogrin. Aleš Prelovšek je zasedel 4. mesto. Zmagovalne stopničke za veterane in veteranke so bile v celoti zasedene s tekači KGT Papež: 1. mesto Ivica Žlogar in Bojan Kožuh, 2. mesto: Dragica Cvišić in Bojan Galin, 3. mesto: Tatjana Kožuh in Rajko Sršen.