Tine Žižmond in Klara Močnik (KGT Papež), mladinski državni prvak in prvakinja v Podbrdu

V Podbrdu v Baški grapi je potekal tridnevni Trail Running Festival, kjer so se tekači pomerili na različnih trasah.

Na 10 km je potekal Rapallo Trail, ki je štel za Pokal Slovenije za člane in članice. Zmagovalne stopničke na 2. mestu je zasedel Miha Pagon, na Graparskem trailu (20km) pa Klemen Žnidar. Sledili so Gašper Bregar 9., Ivica Žlogar 25. in Dragica Cvišić 57. Na 40 km je zmagal Jošt Lapajne, Urša Trobec je bila 68. na Ultra Trail Pušeljc (70km) je Bojan Kramar zasedel odlično 22. mesto.

Nedelja pa je bila rezervirana za mlajše kategorije, kjer so se na različnih trasah pomerili v Pokalu Slovenije, mladinci tudi v prvenstvu Slovenije. Z obema prestižnima naslovoma državnih prvakov sta se okitila Tine Žižmond in Klara Močnik.