Na 31. teku na Črno prst zmagovalne stopničke za Tineta Žižmonda in Urško Trobec (KGT Papež)
31. tek na Črno prst je uvrščen v Pokal Slovenije v gorskih tekih za člane/članice in veterane/veteranke, obenem pa je tek štel tudi za Primorski pokal.
Na 6,3 kilometra dolgi trasi z 1320 metrov višinske razlike je kot odlični drugi pritekel mladinec Tine Žižmond, ki je tekel v članski konkurenci. V deseterico najboljših sta bila uvrščena tudi David Vogrin na šestem mestu, na osmem pa Andrej Nastran. Mirko Janjatovič je bil 20., Bojan Kožuh 34. in Anton Knavs 57. Zmagovalne stopničke na 3. mestu je zasedla Urša Trobec, Ivica Žlogar je bila peta, Dragica Cvišić pa 15.