Cvet najhitrejši na Krvavcu

Tek na Krvavec, šesta tekma v Pokalu Slovenije v gorskih tekih, v znamenju zmage Mirana Cveta (KGT Papež), v izboru za reprezentanco na SP v Bolgariji štirje tekači KGT Papež (Cvet, Bregar, Čufer, Habjan).
Krvavško 8,6 km dolgo progo z višinsko razliko 1320 m je najhitreje pretekel Miran Cvet (54:18). V članski konkurenci je bil Gašper Bregar drugi, na 6.-7. mestu sta bila Gregor Mlakar in Aljaž Božič, 10. Dalibor Petrinjak in 14. Simon Razpotnik.
Med st. veterani je bil Franci Teraž drugi in Bojan Kožuh sedmi. V kategoriji ml. veterani/veteranke je Metod Bregar pritekel peti, Urška Trobec pa prva.
Med članicami je bila odlična druga Ana Čufer, Špela Zupan šesta. Mladincu Tinetu Habjanu, ki se je spopadel z isto progo, pa je pripadlo zmagovalno prvo mesto.
Tek je štel za izbirno tekmo za reprezentanco na SP v Bolgariji, v njej so kar štirje tekači KGT Papež (Cvet, Bregar, Čufer, Habjan).