Zmagovalca 3. teka na Bibo planino sta Nejc Uršič in Ivica Žlogar

73 tekačev se je pomerilo na različnih progah na 3. teku na Bibo planino v odlični organizaciji ŠD Menina planina.
Zmagovalec proge (10 km) je bil Nejc Uršič, drugi David Vogrin, od 4.-5. mesta sta sledila Andrej Nastran in Domen Vogrin. Veteransko progo (5,7 km) je prva pretekla Ivica Žlogar, tretja pa Dragica Cvišić, Marko Spruk je bil drugi.
Tudi najmlajši tekači so se odlično odrezali. Med učenci/učenkami 6-9 let je zmagala Lija Zamljen, Marcel Hrast je bil peti. Med mlajšimi dečki je kot peti pritekel v cilj Tim Zamljen.
Več je o teku zapisal tretjeuvrščeni novinar Metod Močnik na spletni strani SLO maraton na Facebook.

Zadnja tekma v Tekaškem pokalu Občine Kamnik bo 21. Miklavžev tek, ki bo 1. decembra.